Відбілювання зубів

ВідбілюванняМати здорову, білосніжну усмішку – це не просто модний тренд, а й необхідна складова образу сучасної успішної людини. Але як вибрати найкращий метод відбілювання? Найголовніша вимога – це поєднання ефективності і високої безпеки. Саме такі якості характерні для лазерного відбілювання.Як працює лазерне відбілювання?

Лазерне відбілювання – це кабінетна процедура, яка проводиться тільки стоматологом . Сеанс схожий на фотовідбілювання, однак тут замість світлового каталізатора використовується інноваційний лазерний.
Лікар наносить на поверхню зубів спеціальний гель, що містить окислювач. Під дією лазерного променя він активується, виділяючи молекули кисню, які проникають у глибокі шари емалі й усувають накопичений пігмент. Кожен зуб обробляється окремо протягом 1-2 хвилин, ясна і слизова при цьому ізольовані захисною плівкою.
Перед процедурою стоматолог проводить видалення нальоту і зубного каменю. Така підготовка є обов’язковою, інакше результату може просто не бути.Чим лазерне відбілювання краще за інші методи?Незважаючи на гадану складність, процедура досить проста. Всього за 40 хвилин ви отримуєте білосніжну усмішку, а сам сеанс проходить комфортно. Серед решти переваг методу:
• висока ефективність, відмінний результат (все завдяки тому, що лазерне випромінювання на відміну від лампи має щільний променевої потік, це прискорює дію освітлюючого гелю);
• перегрів пульпи неможливий;
• повна безпека для емалі;
• процедура усуває будь-які види пігментних утворень, позбавляє від сірого, жовтого і навіть коричневого відтінку, плям від вина та кави;
• можливість підібрати індивідуальну інтенсивність і тривалість впливу апарату, а також оптимальну концентрацію окислювача;
• весь процес контролюється лікарем, що, звичайно ж, неможливо при домашньому відбілюванні.
Саме щадна дія лазера – відмінна особливість методики. Ви можете не хвилюватися щодо таких неприємних наслідків, як пересушення емалі і підвищення її чутливості. Відбілювання емалі лазером: кому можна, а кому ні, безпека процедури залежить від відсутності будь-яких протипоказань у пацієнта. До основних обмежень відноситься ерозія зубної емалі, збільшена пульпа, наявність каріозних вогнищ і запальних процесів у ротовій порожнині. Строго протипоказано стоматологічне відбілювання жінкам у період вагітності.
Якщо у вас є старі пломби, особливо на передніх зубах, освітлення емалі може не дати потрібного естетичного ефекту. Тоді лікар може порадити замінити старі пломби або встановити вініри, які повністю приховають косметичні дефекти. Білизна зубів після відбілювання: чи надовго? Звісно, результат відбілювання у кожної людини буде індивідуальним, незважаючи на максимально точно підібрані параметри. Але навіть якщо після першого сеансу вас не влаштує ефект, процедуру можна буде повторити.
Ідеальний результат гарантований , але все не так просто, адже білизну зубів доведеться підтримувати, дотримуючись певних рекомендацій або навіть змінюючи свій спосіб життя. Тривалість результату буде залежати від вас: чим краще ви будете доглядати за своїми зубами, тим довше збережеться результат.
По-перше, необхідно обмежити вживання кави, чаю, коли, по можливості повністю відмовитися від куріння.
По-друге, чистка зубів повинна проводитися за допомогою професійних паст з легкою відбілюючою дією для підтримуючого ефекту.
По-третє, використовуйте якісні гігієнічні засоби: зубні щітки, флос, іригатор, розчини для ополіскування.